Jaguar F-Pace

Названий найкрасивіший позашляховик цього року

Jaguar F-Pace названий найкрасивішим позашляховиком в світі в 2015 році.

Коли ви довгий час очікуєте чогось, дуже приємно отримати винагороду. Це те, що сталося на цьому тижні на автосалоні в Лос-Анджелесі, коли Jaguar Land Rover, нарешті, офіційно показав свій довгоочікуваний кросовер F-Pace в Північній Америці.

До цього Jaguar ніколи не випускав автомобілі подібного класу. Але, враховуючи важливість цих транспортних засобів в даний час для розкішних автовиробників, випуск автомобіля був очевидним. Jaguar у своєму арсеналі має седани і спортивні автомобілі, але в цьому сегменті компанія відстає від корпоративних братів і сестер Land Rover і Range Rover, який, звичайно, продають позашляховики і більше нічого.

Jaguar-F-Pace

Jaguar F-Pace

Для тих, хто обожнює гладкі лінії легендарного Jaguar E-Type, ймовірно, найбільш приголомшливо чудового автомобілю бренду, для них сама ідея створення позашляховика є жахливою. Але якщо ви збираєтесь обзавестись таким авто, він повинен виглядати здорово.

А завдяки дизайнеру Jaguar Яну Каллум, F-Pace виглядає дійсно чудово. Автомобіль абсолютно заслужено отримав звання найкрасивішого позашляховика у світі. При цьому, сам дизайнер не вважає свою роботу чудовою, але нагороді виявився радий. За словами Яна Каллума, F-Pace виглядає, як товстий бандит в дуже вузькому костюмі, який ось-ось лусне.

Не дивлячись на критику своєї ж роботи, дизайнер в цей же час називає F-Pace є «останнім виразом пристрасті Jaguar». Про це Каллум заявив під час презентації автомобіля на цьому тижні на LA Auto Show. «Це не просто Jaguar, який Ви хочете, це Jaguar, який Вам потрібен», – додав він.

За словами дизайнера, навіть діти будуть раді придбанню F-Pace завдяки величезному простору і функціоналу. В автомобілі знайдеться місце для багажу, домашніх тварин. Також, на вибір велика кількість розваг для дітей і безпека на найвищому рівні.

Добавить комментарий