Як продовжити термін служби автомобільного акумулятора

Як продовжити термін служби автомобільного акумулятора

Прийнято вважати, що сучасний автомобільний акумулятор, в стані пропрацювати протягом 4-5 років, абсолютно не вимагаючи ніякого догляду. Але насправді ці цифри можуть бути значно зменшені або збільшені, в залежності від того як проходить експлуатація автомобіля. Звичайно ж, будь-якому власникові авто дуже хочеться щоб акумулятор в його авто прослужив якомога більше. Існує кілька способів, при регулярному використанні яких продовжити термін служби цього елемента авто все-таки можна.

Як продовжити термін служби автомобільного акумулятора

Як продовжити термін служби автомобільного акумулятора

Не варто експлуатувати розряджений акумулятор. Особливо це стосується зимового періоду часу. Завжди враховуйте, що в зимовий час року навантаження на акумулятор завжди буде збільшено. Зважайте на більше навантаження на авто, більш тривале використання фар або більш складний запуск мотора. При цьому акумулятор не завжди встигає повністю зарядитися, особливо, якщо мова йде про короткі поїздки по місту.

Постарайтеся максимально полегшити запуск двигуна при низькій температурі повітря. Безперервна робота стартера в процесі запуску мотора не повинна бути більше 10-15 секунд. І якщо з першої спроби запуск не вдався, то перш ніж робити другу спробу, потрібно почекати кілька хвилин.

Намагайтеся регулярно проводити очищення клем акумулятора, а також проводити перевірку його кріплень, стежити за чистотою корпусу акумулятора. Прочищайте вентиляційні отвори і стежте за тим, що акумулятор був добре закріплений на своєму місці.

Намагайтеся вчасно і своєчасно заряджати акумулятор. Цей пристрій дуже погано переносить перебування в розрядженому стані. Для зарядки користуйтеся тільки спеціальними засобами, а під час зарядки не паліть і не використовуйте відкрите полум’я, так як в процесі виділяється гримучий газ.

Добавить комментарий